Güvenlik

1. EOSB Kart kart şifrenizi, kart numaranızı, kartınızın ön yüzünde yazan son kullanma tarihini ve kartınızın arka yüzünde yer alan CVV numarasını kimse ile paylaşmayın.

2. Hesap işlemlerinizi incelerken yapmadığınız bir işlem görürseniz veya başka bir sahtekarlık ve dolandırıcılık şüpheli bir işlem fark ederseniz hemen 0222 xxx xx xx numaralı telefonla çağrı merkezimizden bize ulaşın.

3. Kartınızı kaybederseniz kişiselleştirdiğiniz kartınızı hemen çağrı merkezi üzerinden iptal edebilir, bakiyenizi yeni bir karta transfer edebilirsiniz.

4. EOSB Kart olarak ürün ve hizmetlerimizdeki yeniliklerle ilgili size Online İşlemler hesabınıza tanımladığınız mail adresiniz ve cep telefonu numaranızla ulaşırız. Ancak hiçbir email veya SMS’te sizden mail adresiniz, şifreniz, kart şifreniz, kartınızın arka yüzündeki CVV kodu bilgilerini istemeyiz. Lütfen bu gibi maillere itibar etmeyiniz.

5. Online İşlemler giriş parolanız minimum 8 karakterden oluşmalı, rakam ve harf içermelidir. Online işlemlerde kullandığınız mail adresi ve parolanızı güvenliğiniz için kimseyle paylaşmayın.

6. Sisteme 3 kere yanlış şifte girildiğinde güvenliğiniz için ilk girişte email ve şifrenin yanında TCKN ve captcha bilgileri istenmektedir.

7. Şifrenizi 7 kere yanlış şifre girdiğiniz zaman hesabınız bloke edilir ve yeni şifre oluşturmanız gerekir. Mail adresinize gelen linkle şifrenizi yeniledikten sonra online işlemler hesabınız tekrar açılır. Başarılı girişte ilk ekranın üst kısmında bir önceki en son başarılı giriş tarihi ve yanlış şifre girildiğinde ne zaman ve kaç kere yanlış şifre girildiği bilgisini görebilirsiniz.

8. Online işlemler sayfasında 5 dakika boyunca herhangi bir işlem yapmazsanız oturumunuz güvenliğiniz amacıyla sonlandırılacaktır.

9. EOSB Kart Online İşlemler sayfasında aynı anda sadece bir cihazda oturum açabilirsiniz. Aynı anda başka bir cihazda oturum açmak için diğer oturumları kapatmanız gerekmektedir.

İş ortağımız olun
Marka önerisinde bulunun.

Anlaşmalı Yükleme Noktaları